O Nas

Historia

Kancelaria Radcy Prawnego Bernarda Łukomskiego (“Kancelaria”) została założona w Warszawie w roku 2003. Począwszy od tego czasu, Kancelaria prowadziła wiele projektów oraz transakcji zarówno dla klientów krajowych, jak i zagranicznych. Kancelaria prowadziła również wiele postępowań wszczynanych przez organy podatkowe i karne, które zakończyły się sukcesem jej klientów.

Misja

Misję Kancelarii stanowi świadczenie usług o jak najwyższej jakości, w szczególności w zakresie skomplikowanych oraz poddawanych nieustannym zmianom regulacji podatkowych. Realizując misję, Kancelaria jest w stanie zapewnić swoim klientom nie tylko bezpieczne, ale przede wszystkim, podatkowo efektywne rozwiązania.

Zespół

Zespół prawników Kancelarii składa się z doświadczonych radców prawnych oraz doradców podatkowych. Nasi prawnicy zdobywali praktyczne doświadczenie w międzynarodowych kancelariach prawnych i firmach doradczych takich, jak KPMG, Hunton & Williams, White & Case oraz Dewey & LeBoeuf (dawniej Dewey Ballantine) oraz w międzynarodowych instytucjach finansowych i bankach.